Love on the beach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love on the beach


 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 La vida despues de la rebeldia(zivot posle buntovnistva)

Go down 
AuthorMessage
MissAngel95
ADMIN
ADMIN



Female
Number of posts : 3084
Age : 28
Lokacija : Beograd
Fan deo : La vida despues de la rebeldia(zivot posle buntovnistva) 2lvzq1h
Registration date : 2008-04-09

La vida despues de la rebeldia(zivot posle buntovnistva) Empty
PostSubject: La vida despues de la rebeldia(zivot posle buntovnistva)   La vida despues de la rebeldia(zivot posle buntovnistva) EmptySat Sep 20, 2008 4:11 pm

lepa wn,preuzeta sa unvision-a

uvod:

Mia i Migel su i dalje bili zajedno isto kao i Diego i Roberta. Poslednja godina je bila dobra za sve iz Elite Way-a.
Franko i Alma su i dalje zajedno, i odlucili su da imaju zajednicko dete, sto se Miji i Roberti nije bas svidelo, rodio se Alvaro. Pre nego sto se zavrsila godina Roberta je nestala, sto je lose uticalo na Diega. Samo mu je ostavila poruku
" Zao mi je moram da idem, volim te, ne zaboravi me, reci mojoj mami da je volim.
Ne brinite za mene, bicu dobro. Ljubim vas, Roberta"
Sta je moglo da se desi da tako ode?

Proslo je sest godina a Roberta se nije pojavila, ne znaju nista o njoj. Diego je, iako mu je tesko palo,nastavio svoj zivot, ali je nije zaboravio. Sada ima 23 godine i jedan je od najpoznatijih muzickih producenata u Meksiku. Veren je sa jednom devojkom koja se zove Natalija, ali ne oseca nista prema njoj, samo se zeni da bi zaboravio Robertu.Mia je stilista u jednoj firmi, i udata je za Migela koji radi u Elite Way-u. Mia. Migel i Diego su i dalje drugovi, iako nisu nastavili sa RBD-om. Uvek kad mogu izlaze zajedno.
Back to top Go down
https://love-beach.forumsr.com
MissAngel95
ADMIN
ADMIN



Female
Number of posts : 3084
Age : 28
Lokacija : Beograd
Fan deo : La vida despues de la rebeldia(zivot posle buntovnistva) 2lvzq1h
Registration date : 2008-04-09

La vida despues de la rebeldia(zivot posle buntovnistva) Empty
PostSubject: Re: La vida despues de la rebeldia(zivot posle buntovnistva)   La vida despues de la rebeldia(zivot posle buntovnistva) EmptyMon Sep 22, 2008 1:34 pm

EPIZODA 1

U Diegovoj kuci
Diego: Hocete nesto da popijete?
Mia i Migel: Ne hvala
Diego: Mia, kako je Alvaro?
Mia: Dobro, malo je dosadan... ali dobro. Jos ne mogu da verujem da imam brata sa ovoliko godna, hahaha. Migele ja hocu bebu- pogleda Migela koji uplaseno gleda Diega
Migel: Ne znam Mia, zar ne mislis da je rano?
Mia: Da, moguce
Migel: A ti Diego, kako ti je sa Natalijom?
Diego: Dobro- nije to rekao bas uverljivo
Mia: Diego, ti nisi zaljubljen u nju , zar ne?-Diego je pogleda i spusti pogled
Diego: Jesam!- nije ni sam ubedjen u to
Mia: Diego poznajemo te,ti je ne volis, nemoj da pati
Diego: Da, mozda si u pravu...
Migel: Tebi...nedostaje Roberta, zar ne?- Diego ne voli da prica o Roberti, puno je patio, ali je znao da nikad nije uspeo da je zaboravi
Diego: Sta pricas? Za mene je ona mrtva!! Necu da pricam o njoj, dogovoreno?!
Migel: Nemoj da si takav, svima nam nedostaje, moras da priznas da nisi mogao da je zaboravis
Diego: rekao sam da necu da pricam o njoj
Mia: kako hoces, ali ako je otisla sigurno je imala neki razlog..- malo joj fali da zaplace, na kraju godine ona i Roberta su bile dobre drugarice i jako joj je nedostajala
Mia: Mi idemo
Migel: Da! Videcemo se Diego

Diego je otisao u krevet, iako mu je trebalo puno da zaspi, mislio je na Robertu, na sve sto su proziveli zajedno, i nije mu bilo jasno zasto je otisla
Back to top Go down
https://love-beach.forumsr.com
MissAngel95
ADMIN
ADMIN



Female
Number of posts : 3084
Age : 28
Lokacija : Beograd
Fan deo : La vida despues de la rebeldia(zivot posle buntovnistva) 2lvzq1h
Registration date : 2008-04-09

La vida despues de la rebeldia(zivot posle buntovnistva) Empty
PostSubject: Re: La vida despues de la rebeldia(zivot posle buntovnistva)   La vida despues de la rebeldia(zivot posle buntovnistva) EmptyMon Sep 22, 2008 1:35 pm

EPIZODA 2

Do tad, par kilometara dalje, na autobuskoj stanici stoje dve drugarice. Jedna od njih je sa detetom od 5 godina.
X1: Boze koliki put....halo tebi pricam!
X2:Izvini...spava mi se
X1: Super!Opet u Meksiku, malo mi je nedostajao. Sta kazes da sad odemo u hotel, a sutra da potrazimo stan?
X2: Super
Dete: Mama gladan sam
X1: Sad? Ne brini se
Sledeceg dana dve drugarice su se probudile, jednja od njih se obukla i otisla da trazi stan...trazila je dugo, dok na kraju nije nasla jedan.Kada je zavrsila prosla je pored diskografske kuce, tako da je odlucika da udje. Mislila je da mozda moze da snimi cd i da tako izdrzava svog sina.
Sekretarica: Izvinite,ne mozete da udjete
X1: Samo hocu da popricam sa vlasnikom
Sekretarica: Ne mozete sad,zauzet je
X1: Sve jedno!
Do tad u kancelariji, Diego cuje neku buku, i odluci da izadje da vidi sta se desava.
Diego: Mogu da znam sta...-nije mogao da zavrsi, ostao je paralizovan, nije mogao da veruje svojim ocima
X1: Ti?
Pokusala je da izadje trceci ali ju je zaustavio
Diego: Ne! Cekaj Roberta!- ona je imala oci pune suza
Roberta: Ovaj...moram da idem, zurim
Diego: Ne cekaj! Moramo da pricamo. Gde si bila sve ove godine, brinuli smo se?
Roberta: Tebe to ne zanima
Diego: Vidim da se nisi promenila, imas isti karakter- pojavi mu se osmeh na licu, sa jedne strane je srecan sto je ovde, ali sa druge, puo ga je povredila, morao je da razjasni neke stvari- Molim te, mislim da zasluzujem objasnjenje, ne?
Roberta: Da, moguce
Diego: Dodji, udji
Usli su u kancelariju, Diego sedne pored nje
Diego: Dobro, hoces mi objasniti zasto si otisla pre 6 godina?
Roberta: Ovaj...zato...zato...ne mogu da ti kazem
Diego: Ali zasto Roberta? Ne znas koliko si me povredila kad si onako otisla, i ne mozes da zamislis koliko si povredila svoju mamu
Roberta: Nemam vremena da pricam, zdravo- izasla je trceci tako da Diego nije imao vremena da je zaustavi
Diego(uzima telefon)Mia, Diego je, slusaj upravo sam video Robertu....da,nije sala,dosla je ovde, nije htela nista da mi objasni, izasla je trceci kad sam je pitao zasto je otisla...da,dobro, treba da trazimo na svim mestima, moramo da je nadjemo
Back to top Go down
https://love-beach.forumsr.com
MissAngel95
ADMIN
ADMIN



Female
Number of posts : 3084
Age : 28
Lokacija : Beograd
Fan deo : La vida despues de la rebeldia(zivot posle buntovnistva) 2lvzq1h
Registration date : 2008-04-09

La vida despues de la rebeldia(zivot posle buntovnistva) Empty
PostSubject: Re: La vida despues de la rebeldia(zivot posle buntovnistva)   La vida despues de la rebeldia(zivot posle buntovnistva) EmptyTue Sep 23, 2008 9:17 pm

EPIZODA 3
Roberta je otisla trceci do hotela. Tamo je nasla Lupitu, svoju drugaricu koja ju je cekala.
Lupita: Gde si nestala?
Roberta: Isla sam da vidim stanove, i svideo mi se jedan...ali ne znas sta mi se desilo
Lupita: Sta ti se desilo?
Roberta: Isla sam da vidim stan, i ovaj...prosla sampored disfografske kuce, i usla sam unutra. Htela sam da pricam sa nekim ko se razume u muziku, i iznenada je iz kancelarije izasao Diego
Lupita: Nasla si Diega? Sta ti je rekao?
Roberta: Pitao me je gde sam bila, i zasto sam otisla
Lupita: I sta si mu ti rekla?
Roberta: Nista...
Lupita: Nisi mu rekla?
Roberta: Sta hoces da dodjem nakon 6 godina i da mu kazem „Zdravo Diego, vidi imam sina, i ti si mu otac“ ne mogu Lupita, ne mogu...
Lupita: Ali on ima pravo da zna da ima sina
Roberta: Znam Lupita, ali nije bio trenutak...ne znas kako sam se osecala, svaki dan se sve vise kajem zbog svega sto sam uradila, on to nije zasluzio
Lupita:Ali Roberta, jednog dana ce morati da sazna i ne samo to, moraces da mu ispricas zasto si otisla, moraces da mu ispricas sta je sve Leon uradio
Roberta: Znam...ali ne znam da li cu moci...znam da ce ga boleti
Lupita: Znam, ali moraces da mu ispricas
Roberta: Dobro, da promenimo temu...znas koga jedva cekam da vidim? Luhan
Lupita: Da i ja!
Roberta: Idemo da vidimo gde zivi
Lupita: Idemo
Roberta je zvala Pabla i svo troje su otisli da traze gde Luhan zivi. Pablo je sin Diega i Roberte, imao je tamne kestenaste oci na Robertu, i plavu kosu kao Diego kad je bio mali. Imao je 5 godina

Nedaleko odatle u kuci Mie i Migela su njih dvoje i Diego
Mia: Ovo je sala, zar ne Diego?
Diego: Ne, koliko puta sam ti vec rekao?
Mia: Ali sta ti je rekla?
Diego: Nista, pitao sam je i otisla je trceci
Mia: Dobro, bar znamo da je u Meksiku, treba da je trazimo. Sta ako uplatimo detektiva?
, tako da ne mozemo da uradimo nista.
Diego: Stani, ja necu da ostanem ovde znajuci da je u Meksiku, zasluzujem objasnjenje, ne znam sta cete vi da radite, ali ja cu je naci
Back to top Go down
https://love-beach.forumsr.com
Sponsored content





La vida despues de la rebeldia(zivot posle buntovnistva) Empty
PostSubject: Re: La vida despues de la rebeldia(zivot posle buntovnistva)   La vida despues de la rebeldia(zivot posle buntovnistva) Empty

Back to top Go down
 
La vida despues de la rebeldia(zivot posle buntovnistva)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Komentari za despues de la rebeldia

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Love on the beach :: Web novele/Web novelas/Web novels-
Jump to: