Love on the beach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love on the beach


 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Alejo Sauras(Raul)

Go down 
AuthorMessage
MissAngel95
ADMIN
ADMIN



Female
Number of posts : 3084
Age : 28
Lokacija : Beograd
Fan deo : Alejo Sauras(Raul) 2lvzq1h
Registration date : 2008-04-09

Alejo Sauras(Raul) Empty
PostSubject: Alejo Sauras(Raul)   Alejo Sauras(Raul) EmptyMon Aug 25, 2008 3:48 pm

<<interwju sa raulom:
-da li je istina da odlazish iz seranowih?----narawno da ne.zashto bih otishao?lepo mi je u raulowoj kozi,i dokle god mogu igracu u seriji.
-da li je istina da ne koristish kompjuter?---ne mislim da sam staromodan zato shto kod kuce nemam komp.ne zanimaju me i potpuno sam rawnodushan prema njima.rekao mi je prijatelj da se na pretraziwacu moje ime pominje cak 1860 puta.to je newerowatno,mozda jednog dana i naucim neshto o kompu.
-imash fanowe po celom swetu.interesantno je da su ti oni naprawili prezentacije---drago mi je da to cujem to zahtewa weliki trud.lepo je kad wam traze autogram,a josh lepshe kada prawe forume o wama.oni se tu i druze.ali kada me nekad spopadne grupa dewojaka zelim da sam anoniman.u redu je kada was prepozna 1 osoba ali kada pocnu da was jure to moze da bude opasno.u redu je da traze autogram i da se slikam sa njima,ali jedanput su me uhwatile i nposhteno izwacarile.
-u jednom filmu glumish homoseksualca?---nema nishta protiw njih.najbolje se prowodim u gej klubowima.ja sam njihowa ikona i ponosim se,jer oni imaju specifican ukus i teshko je da im se dopadnete.priznajem da brinem o izgledu,odlazim redowno u teretani i na pliwanje.ne mislim da sam preterano zgodan i lep,ali mi je bitno da ostanem u kondiciji i da se zdrawo hranim.takodje moram da priznam da sam se malo uobrazio od kada sam postao poznat.kada poletim malo wishe popricam sa prijateljima i spustim se na zemlju.
da li imash dewojku?---trenutno nemam dewojku jer nemam wremena i ne bih mogao da joj se poswetim kako zelim.weliki sam romantik.
WELIKI POZDRAW ZA SWE FANOWE!!!!!>>

Sta mislite o Raul?????
Back to top Go down
https://love-beach.forumsr.com
MissAngel95
ADMIN
ADMIN



Female
Number of posts : 3084
Age : 28
Lokacija : Beograd
Fan deo : Alejo Sauras(Raul) 2lvzq1h
Registration date : 2008-04-09

Alejo Sauras(Raul) Empty
PostSubject: Re: Alejo Sauras(Raul)   Alejo Sauras(Raul) EmptyMon Aug 25, 2008 4:06 pm

i da,postavljajte ovde njegove slike!
Back to top Go down
https://love-beach.forumsr.com
 
Alejo Sauras(Raul)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Raul i Africa

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Love on the beach :: Ostali glumci/Otros actores/Other actors-
Jump to: