Love on the beach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love on the beach


 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 my crazy ...lovely diary......

Go down 
AuthorMessage
<3 Anaxi <3
ADMIN
ADMIN
<3 Anaxi <3


Female
Number of posts : 512
Age : 28
Lokacija : Sa RBD na moru
Fan deo : my crazy ...lovely diary...... 2lvzq1h
Registration date : 2008-09-07

my crazy ...lovely diary...... Empty
PostSubject: my crazy ...lovely diary......   my crazy ...lovely diary...... EmptyWed Jun 17, 2009 12:44 am

Dragi dnewnice




Danas sam posebno happy.....upoznala sam moju ljubaw....MILANA STANKOVICA......slikali smo se....poljubio me je...i ja sam njega...slikali smo se za nowine....i narawno autogram......Totalno sam na sedmom nebu.....mnooooooooooogo je sladak....ali swe jedino sto je lose je to sto se Katty Perry moja b.f. oneswestila 2 puta.....pao joj secer.....joj mnogo mi je zao....trenutno slusam sweoju omiljenu pesmu feis......narawno pewa je Milan.....i razmisljam kakaw bi mi bili par.,.....lolo....




twoja luda ....najwise na swetu zaljubljena

Any......

ljubav
Back to top Go down
http://anahi-princessa.bestforum.net
<3 Anaxi <3
ADMIN
ADMIN
<3 Anaxi <3


Female
Number of posts : 512
Age : 28
Lokacija : Sa RBD na moru
Fan deo : my crazy ...lovely diary...... 2lvzq1h
Registration date : 2008-09-07

my crazy ...lovely diary...... Empty
PostSubject: Re: my crazy ...lovely diary......   my crazy ...lovely diary...... EmptyFri Jun 19, 2009 11:05 pm

E.....dnewniice.....owo je danas katastrasno.....prwo ustala sam u 15 do 11 i onda sprint do frizera....UTISAK.....KOSA MI JE UNISTENA.....!!!!!!!! A A A A AA A AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
JOJ!!!! dobro to moze da prodje.....kada sam zawrsila s tem.....chekala sam 9-q 30000 god. jer nije bilo smene....bla....bla....bla.......i onda do d.c. i onda sam do vip-a PREPESACILA 5 KM...... samo zato sto nije bilo ni jednog taxi-ja u mom widiq.......onda sam uzela tatin BLACK BEARRY i odlucila da skoknem do Facebook-a i do Gmaila,,,,,, onda sam isla da widim kucu koja ce inace biti na moje ime cim postanem punoletna.... kuca ima 3 sprata i 2000 kvadrata...nije da se hwalim.....ali bice tu zurki......trenutno jedem swoju omiljenu MILKA chokolady i razmisljam da li sam ja normalna???? lol............................................................................


twoja nenormalna ....luda....

crazy-dazy (AnY)







my crazy ...lovely diary...... 571306
Back to top Go down
http://anahi-princessa.bestforum.net
<3 Anaxi <3
ADMIN
ADMIN
<3 Anaxi <3


Female
Number of posts : 512
Age : 28
Lokacija : Sa RBD na moru
Fan deo : my crazy ...lovely diary...... 2lvzq1h
Registration date : 2008-09-07

my crazy ...lovely diary...... Empty
PostSubject: Re: my crazy ...lovely diary......   my crazy ...lovely diary...... EmptySun Jul 05, 2009 2:57 pm

joj.....NEMACKA.....da ne werujes......sama sebe iznenadjujem......kk.....dobro pricam.......ali najbolje od swega je shooping........wau.......koliko dugo nisam bila.......swe se promenilo.......ali tu ima neshto dobro npr.....tako hot likovi....uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.......


my crazy ...lovely diary...... 986351
Back to top Go down
http://anahi-princessa.bestforum.net
<3 Anaxi <3
ADMIN
ADMIN
<3 Anaxi <3


Female
Number of posts : 512
Age : 28
Lokacija : Sa RBD na moru
Fan deo : my crazy ...lovely diary...... 2lvzq1h
Registration date : 2008-09-07

my crazy ...lovely diary...... Empty
PostSubject: Re: my crazy ...lovely diary......   my crazy ...lovely diary...... EmptySun Aug 23, 2009 1:08 pm

D.D.


Juce smo bile na bazenu Oxy , Angie , Sara , i ja....xexe bilo je looooodo......
swasta smo radile....i bilo je wastra......xaxaxa...ocu ponovo....!!!!!!
ALI ANGIE I JA MORAMO DA SREDJUJEMO HAOS....KOJI PRAWIMO U SWOJIM STANOWIMA....
SAMO STO JA KADA ZAWRSHIM MOGU DA IDEM GDE HOCU...A ANGIE NE MOZE....TAKO SAM TUZNA NADAM SE DA SUTRA IDEMO I TO SIGURNO.....DA SE LEPO PROWEDEMO ...SAMO AKO NE BUDE HAOSA....XD



my crazy ...lovely diary...... 972296


my crazy ...lovely diary...... 571306
Back to top Go down
http://anahi-princessa.bestforum.net
Sponsored content





my crazy ...lovely diary...... Empty
PostSubject: Re: my crazy ...lovely diary......   my crazy ...lovely diary...... Empty

Back to top Go down
 
my crazy ...lovely diary......
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» My diary
» ~*Dulce-diary*~
» My diary-Mi diario-Moj dnevnik

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Love on the beach :: Dnevnik/Diario/Diary-
Jump to: